BULUT ZİYARETİ; "PROJELER İÇİN KAYNAK ARAYIŞI" OLARAK DEĞERLENDİRDİ

BULUT ZİYARETİ; "PROJELER İÇİN KAYNAK ARAYIŞI" OLARAK DEĞERLENDİRDİ
Abone Ol
M. Özdemir Haberi - MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Erbaa Belediye Başkanı Ertuğraul Karagöl İller Bankası Genel Müdürünü Yusuf Büyük'ü ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Milletvekili Bulut, " Üreten, insanları mutlu eden mekanlar oluşturmamız gerekiyor. Bunun için de çok çalışmamız, projeler hazırlamamız ve hazırladığımız projelere kaynak bulmamız gerekiyor." diye konuştu.

Ziyaretle ilgili olarak açıklama yapan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Erbaa Belediye Başkanımız Ertuğrul Karagöl'le birlikte İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Büyük Bey'i makamında ziyaret ederek Erbaa'ya ilişkin talepleri arz ettik” dedi.

GELECEĞİN ŞEHİRLERİNİ İNŞA ETMEK ZORUNDAYIZ
Yücel Bulut, geleceğin şehirlerini inşa etme zorunlulukları olduğunu belirterek, “Tokat ve ilçelerimizin bugünün ihtiyaçlarına göre değil yarına göre şekillenmesi gerekiyor. Akıllı şehirlerin kurulduğu günümüzde şehirlerimizi yeniden dizayn etmek, eksiklerini gidermek gerekiyor. Eğer bu konuda adımlar atmazsak büyükşehirlere göçü engelleyemeyiz. Üreten, insanları mutlu eden mekanlar oluşturmamız gerekiyor. Bunun için de çok çalışmamız, projeler hazırlamamız ve hazırladığımız projelere kaynak bulmamız gerekiyor. İller Bankası, belediyelerimiz en önemli proje kaynadığıdır. Genel Müdürümüz Yusuf Büyük Beye yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut
umut - 5 ay Önce

sen daha çok ararsın ertuğrul başkan bu kadar borçlu belediyeyi ne diye alınırsın anlamadım

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263