BU SOĞUKTA ENKAZDA YAŞAMAYA ÇALIŞIYOR

Abone Ol
Tokat'ta bir vatandaşın her yanı yıkılmış enkaz halindeki yaşam mücadelesi sosyal medyada paylaşıldı. Yürek burkan görüntülerde hasta olduğunu ve ilaç parası bulamadığını belirten vatandaş yetkililerden yardım istedi.

Sosyal medyada paylaşılan videoda Tokat'ın Semerkant Mahallesi, Melik Ahmet Gazi Caddesinde enkaz halindeki evde yaşam mücadelesi veren hasta olduğunu söyleyen bir vatandaşın görüntüleri yer aldı. Tokat'ta duyarlı bir vatandaşın çektiği ve Gazeteci Kemal Vanlı tarafından yayınlanan görüntüde isminin Duran Kulay olduğu belirtilen 51 yaşındaki vatandaşın kentin buz gibi soğuğunda hiç bir ısınma cihazı ve yatacak yeri olmayan çatısı dahil her yanı yıkılmış evdeki yaşam mücadelesi gözler önüne serildi.

Enkaz halindeki evde yaşam mücadelesi veren Duran Kulay, yetkilere sesleniyorum diyerek başladığı sözlerinde, belediye ve valilikten yardım istediği, özürlü maaşı ile geçinmeye çalıştığı, parasızlıktan ilaçlarını alamadığını belirterek, "yetkililerden yardım istiyorum" diye seslendi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 10:07
banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263