BİRİNCİ VE İKİNCİ ERBAA'DA AYNI OKULDAN

BİRİNCİ VE İKİNCİ ERBAA'DA AYNI OKULDAN

Tokat Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tokat genelinde Destekleme ve Yetiştirme Yaz Kursu açtı. Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının aynı formatta yıl boyunca Ekim-Mayıs arası devamına karar verildi. Yeni açılacak kurslar için hazırbulunuşluk seviye belirleme sınavları yapıldı. 

banner207
Tokat Genelinde 1 Ekim’de başlayan ve Mayıs sonuna kadar devam edecek olan hafta sonu ağırlıklı kurslarda amaç,  LGS'ye(Fen Liselerine geçiş sınavı) hazırlık, akademik başarının artırılması ve yetiştirilmeyen konuların tekrar işlenmesi olarak belirlendi.

Kurs sonunda Tokat il Milli Eğitim müdürlüğü tarafından tek merkezden yapılan sınavın sonunda 7. Sınıflar Tokat İl birincisi Erbaa Hakimiyet-i Milliye Ortaokulu 7/D öğrencisi Muhammed Çakır, il İkincisi ise yine aynı okuldan 7/C öğrencisi Bilge Gutes Doğan oldu. Yapılan sınavlarda öğrencilerin durumu ölçülmeye çalışıldı.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
Evet çok doğru bu okul 50 yıldır başarılı
Evet çok doğru bu okul 50 yıldır başarılı - 5 ay Önce

erbaada ki bu ilk öğretim okulu 50 yıldır erbaanında en başarılı öğrenci çıkaran okulu şimdide tokatın birincisi eğitimi yüksek labaratuarları müzik sınıfları yabancı dil sınıfları herşey eğitimde eksiği yok zamanında taaaa yakalamışlar birinciliği kaliteyi yani 50 yıldan beridir kaliteli eğitim devam ediyor erbaanın merkezinde olduğu içinmi sıırı acabaaaaa

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0