BİRÇOĞU KURALLARA UYUYOR

BİRÇOĞU KURALLARA UYUYOR

Nurhan İçmez Haberi -  Tokat’ın Erbaa ilçesinde belediye zabıta ekipleri fırın ve pastahaneleri denetledi. Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürü Abdullah Yılmaz, denedikleri fırınlardan birçoğunun kurallara uyduğunu söyledi.

banner207
Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü sabah erken saatlerde fırın ve pastahanelere yönelik denetim çalışması yaptı. Yapılan uygulamada iş yeri ruhsatı, çalışanların sağlık karneleri, hijyen ve ekmek gramajları denetlendi. Denetimlerde fırınların büyük çoğunluğunun hijyen kurallarına uyduğu tespit edildi. Hijyen ve sağlık kurallarına uymayan fırınlar ise ekipler tarafından uyarıldı.

Erbaa Belediyesi Zabıta Müdürü Abdullah Yılmaz, denetimleri arttırarak devam ettireceklerini ifade ederek, “Denetimlerde birçok firmanın kurallara uyduğunu görmek bizi çok memnun etti. Kurallara uyan esnaflarımıza çok teşekkür ediyoruz. Denetimlerde gördüğümüz eksiklikler sonrası uyarı yaptığımız işletmeleri yeniden kontrol edeceğiz.” diye konuştu.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erbaa belediyesinden hizmetler
Erbaa belediyesinden hizmetler - 3 ay Önce

Erbaa belediyesi sadece fırınları değil pastaneleride lokantalarıda pişmiş gıdalar satan köfdecisine kadar denetlese hijyen ve gıramaj çevrere temizliği inşAllah bunlarıda denetler

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0