BEŞİR DERNEĞİ BÖLGE DEPOSUNU TOKAT'TAN TAŞIDI

BEŞİR DERNEĞİ BÖLGE DEPOSUNU TOKAT'TAN TAŞIDI

Yıllardır doğru düzgün havalimanı olmayan, başlanılan havalimanı inşaatı da duran... Kenti uluslararası D-100 Karayoluna bağlayan Tokat-Niksar yolu gibi en önemli yolu dahi bitirilmeyen... Transit yol ve ulaşıma en ihtiyacı olan il olmasına rağmen, hızlı tren ve Karadeniz'i Akdeniz'e bağlayan otoyol projelerinin dışına atılan... fabrikaları satılan, kapatılan... işsizlik kaderi haline dönüştürülen... ve göç dalgalarına mecbur bırakılarak kaderine terk edilen kenti son olarak bir de dernek terk etti. Daha öne Tokat'ta bulunan ve 21 şehre hizmet veren Beşir Derneği İç Anadolu Bölge deposunun Kayseri'ye taşıdı.

banner207
Tokat'taki bölge deposunu taşımasının ardından Kayseri deposunda toplantı yapılan toplantıda konuşan Beşir Derneği İç Anadolu Bölge Müdürü Ertuğrul Baygın "Tokat'tan Kayseri'ye şuanda ki bölge depomuzu taşımış bulunmaktayız, şuna da görmüş olduğumuz depomuzda İç Anadolu bölgesinde ki 21 İlin ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını burada sipariş usulüyle buradan hazırlayıp temsilciliklerimize teslim ediyoruz. Bölge depomuzda bulunan malzemelerimizden giyim, gıda, yakacak, ev eşyası ve temizlik malzemesi olmak üzere burada ki depomuza getirilip buradan da 21 ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine gönderiyoruz. Tabi ki bu çalışmalarımızın hepsi değerli bağışçılarımızın bağışlarıyla oluyor, Kayseri'de bulunmamız da Kayseri'de ki ve diğer İllerimizde ki bağışçılarımıza buradan da sesleniyoruz; önümüz kış ihtiyaç sahiplerine gönderilecek yakacak yardımlarımız var, giyecek yardımlarımız var bunları emin etmemiz için bağışçılarımız dan bağış çalışmaları yapıyoruz. Bağış yapan bağışçılarımıza da buradan teşekkür ediyoruz Allah razı olsun diyoruz, bağışlarının devamını da bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 10:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
tokatın geleceği
tokatın geleceği - 5 ay Önce

tokatın geleceği yapılan yolların bitirilmesine bağlı yeni havaalanının bitiril açılmasına bağlı yeni yatırımlara bağlı tokatın gelişmesi büyümesi

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0