BEREKETLİ’NİN YENİ İŞ MAKİNASI HİZMETE ALINDI

BEREKETLİ’NİN YENİ İŞ MAKİNASI HİZMETE ALINDI

Musa Özdemir Haberi - Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Reşadiye Bereketli Belediyesine hibe edilen iş makinası düzenlenen törenle hizmete alındı. Açılışta konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Bu bir başlangıç” dedi.

İş makinasının hizmete alınması sebebiyle düzenlenen törende konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut “Bereketli hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bundan sonra da gelecek olan hizmet araçlarından bir tanesi Bereketli Belediyemize teslim edildi” şeklinde konuştu.
Konuşmasında devletin önemine, kıymetine işaret eden Yücel Bulut, “Allah devletimize zeval vermesi. Bu aracı sahibi hem devlet hem millettir. Beldemize kazandırılmasında biz sadece vesile olduk. Bu topraklar üzerinde devletimizin kadrini bilerek yaşamak durumundayız. Birbirimizi siyasi görüşleriyle, değerleriyle kucaklayarak, başka bir vatan olmadığını bilerek, bizi kabul edecek bir devletin olmadığını bilerek yaşamak zorundayız. Öfkelenmeyeceğiz, kırılmayacağız birbirimizi olduğumuz gibi kabul ederek önümüze bakacağız. Devleti yaşatmanın birinci vazifemiz olduğunu bilerek gece gündüz çalışacağız” diyerek konuşmasını noktaladı.

Bereketli Belediye Başkanı Necati Şahin de konuşmasında Milletvekili Yücel Bulut’a teşekküre ederek, “Bu iş makinasının belediyemize kazandırılmasından dolayı sayın vekilime teşekkür ederim. Bu iş makinası Bereketli halkının hizmet aracıdır. Yapılacak hizmetleri en güzel şekilde yapacağız. Sayın vekilime bizi kırmayarak buraya kadar gelmesinden dolayı ayrıca teşekkür ederim” dedi.
Okunan Kuranı Kerim, yapılan dualar ve kesilen kurbanla iş makinası hizmete alındı.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın vekilim iyisiniz hassınızda
Sayın vekilim iyisiniz hassınızda - 12 ay Önce

sayın vekilim sizi gerçekden seviyoruz çalışmalarınızı takdir ediyoruz ama erbaa belediyesinde sizin partiniz MHP li belediyesi tarafından AK partili diye sürekli işçi kıyımı yapılıyor.neden bu kıyım ittifaka rağmen sizin ittifaka bakışınız lütfen erbadaki işçi kıyımına son verin böyle yaplırsa ne ittifak kalır ne birliktelik tepede ittifak olur ama bizler tabanda bozacağız yeter artık bu nasıl ittifak ortaklığı

alican
alican - 12 ay Önce

yine mi yücel bulut

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0