Başkan Yıldırım'dan uyarı; Bu 3 güne dikkat.

Başkan Yıldırım: 5 yılda 20 yılda yapılamayanı yaptık

Başkan Yıldırım'dan uyarı; Bu 3 güne dikkat.
banner160

Erbaa Belediye Başkanı ve AK Parti’nin belediye başkan adayı Hüseyin Yıldırım'ın, Evyaba ve Yunus Emre Mahallelerinde düzenlediği mitingde, "bu üç güne dikkat" vurgusuyla yaptığı uyarılar, "Erbaa'da birileri seçimin sonucunu değiştirmek için kirli bir hamleye mi hazırlanıyor" sorusunu sordurdu.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Erbaa Belediye Başkanı ve AK Parti'nin belediye başkan adayı Hüseyin Yıldırım Evyaba ve Yunus Emre Mahallelerinde miting düzenledi. Mitinge AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Oğuzhan Önal, belediye meclis üyesi adayları ve binlerce vatandaş katıldı.
5 yıldır her türlü yalana ve iftiraya göğüs gerdiklerini bu mücadeleden de dimdik çıkacaklarını belirten Başkan Yıldırım şöyle dedi: Ne diyordu Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır. Sizin iftiralarınız olabilir, sizin yalanlarınız olabilir. Bizim Allah’ımız var. Bize Allah yeter. Bize bu millet yeter millet. Neyle gelirseniz gelin. 5 yıldır her türlü yalana her türlü kumpasa her türlü iftiraya göğüs germedik mi beraber? Bu mücadelenin içinden dimdik çıkmadık mı? Bu 3 günde de bu mücadeleden milletimizin desteğiyle, ablalarımızın duasıyla, annelerimizin duasıyla yine dimdik çıkacağız. 31 Mart akşamı zaferimizi beraber kutlayacağız. Siz ne derseniz deyin. Biz Erbaalılık bilincini Erbaa’nın birliğini beraberliğini Erbaa’nın huzurunu, Erbaa’nın geleceğini her şeyden üstün görüyoruz. Eğer Erbaa’nın huzuru, eğer Erbaa’nın birliği beraberliği; 5 yıldır emek veriyoruz, 5 yıldır gayret ediyoruz bozulacaksa Allah bize bu makamları bize nasip etmesin. Net söylüyoruz. Bizim derdimiz makam değil. Bizim derdimiz belediye başkanı olmak değil. Biz Erbaa ile dertliyiz. Biz makam derdinde olmadık hiçbir zaman.  Olmayacağız da. 

“İŞİ AŞI İSTİHDAMI DAHA DA BÜTÜYMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Erbaa’da  işi aşı istihdamı daha da büyütmek için çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Yıldırım şöyle dedi: Erbaa’nın birlik ve beraberlik hukukuna dikkat etmemiz lazım. Konuştuğumuz sözler kullandığımız üslup her şeyden önemli. Biz ne derseler desinler biz kendimizden sorumluyuz. Aliye İzzetbegoviç’e derler ki ‘Sırplar çocuklarımızı öldürüyor. Sırplar kadınlarımıza tecavüz ediyor. Sırplar yaşlılarımızı öldürüyor. Biz aynı şekilde mukabele etmeyecek miyiz?’ diye soruyorlar. İşte o zaman Aliya İzzetbegoviç der ki ‘Onlar bizim öğretmenlerimiz değildirler.’ Biz onlar gibi yapamayız. Savaş ölmekle değil ama düşmanına, rakibine benzemekle kaybedilir.’ der.  Biz size benzemeyeceğiz. Bizim gönlümüzün mimarı sizsiniz. Coşkumuzun mimarı sizsiniz. Siz bize güç veriyorsunuz. Siz bize enerji veriyorsunuz. Şu annemi gördüğüm zaman benim yoruldum demem mümkün mü? Burada Emine ablamı gördükten sonra bizim yılgınlık göstermemiz mümkün mü? Biz Erbaa için çalışmaya, Erbaa için üretmeye Erbaa’da ekmeği büyütmeye Erbaa’da işi, aşı istihdamı büyütmeye devam edeceğiz inşallah. 

“ONLAR DA RAHATSIZ”
Samimi MHP’liler ve Ülkücülerin kendilerine yönelik iftira ve hakaretlerden rahatsız olduğunu belirten Başkan Yıldırım şöyle konuştu: “Bu 3 güne dikkat. Bizden duymadığınız bizim tarafımızdan doğrulanmayan bilgiler yalandır. Biz bir çok şeyi duyuyoruz. Yapmak istediklerini biliyoruz. Çünkü kendi içlerinde birbirlerine düştüler. Çünkü orada da sağduyulu gerçekten Milliyetçi Hareket Partisini seven arkadaşlarımız var. Oradaki arkadaşlarımız da bu vesayetten şikayetçi. MHP benim diyen. Erbaa benim deyip kendi cebini ve çıkarlarını düşünenlerden samimi MHP’liler samimi Ülkücü kardeşlerim çok rahatsız. Onlar da bize yapılan hakaretlere razı değiller. Onlar da bize yapılan iftiralara razı değiller. İtiraz ediyorlar. Ve artık yavaş yavaş geliyorlar. Hizmetin adresinde, yatırımın adresinde Türkiye’nin geleceği ve ikbalinde Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’nin kervanında birleşiyorlar.”

“ERBAA’DA 20 YILDA YAPILAMAYANI YAPTIK”
Erbaa’da 20 yılda yapılamayanları yapıp cesaret edilemeyen yatırımlara imza attıklarını belirten Başkan Yıldırım şöyle dedi: “Erbaa’da 20 yılda yapılamayan altyapılar 20 yılda yapılamayan yollar, kaldırımlar ve kronik sorunları biz çözdük. Erbaa’mızda cesaret edilemeyen işlere cesaret ettik. Biz girdik. 283 Milyon TL yatırım yapmışız. Erbaa’mıza hem hizmet etmişiz. Hem yatırım yapmışız. Yetmemiş vekillerimizle teşkilatlarımızla beraber çalışmışız. Erbaa’mıza 100 Milyon TL’nin üzerinde eski parayla 100 Trilyon’un üzerinde yatırım kazandırmışız. Hastanesiyle, Orman İşletmesiyle, Kız Yurduyla, Üniversitesiyle, Gençlik Merkeziyle, adliyesiyle, ben sayarken yoruluyorum. Başkaları görmüyor. Başkaları duymuyor. Ama görenler burada. Erbaa burada. Bilenler burada. Başkası görmesin duymasın 100 Milyon TL yatırım yapmışız. Düşünün Erbaa’da yaptığımız yatırım 400 Trilyon. Bu büyük bir başarı. Bu büyük bir yatırım. Erbaalılar bu hizmetin devamını istiyor muyuz?”

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 00:24
banner155
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökberk
Gökberk - 5 ay Önce

Hüseyin Yıldırım GOP'de Zeyid'i meydana çıkarana kadar oyum onaydı, son anda oyumun rengini değiştirdiler sağolsunlar. Ertuğrul Karagöl baştan beri Yücel'i kendinden çok konuşturuyor yarın başkan olsa Yücel gelip oturacak koltuğuna onuda eledim. En düzgün konuşan kıvırmayan Murat Selçuk diye düşünüyorum şimdilik oyum onun 31 marta kadar değişmezse. 21 yıllık ülkücüyüm ülkü ocaklarında yetiştim ben 180 derece dönenlere oy vermem.

Hüseyin çok çalışdı ya ihraçlı yenihan ne yapdı
Hüseyin çok çalışdı ya ihraçlı yenihan ne yapdı - 5 ay Önce

Hüseyin YILDIRIM BAŞKAN 5 yılda çok işler yapdı inkar eden yok hatta rakipleri bile ya partisinden ihraçlı MHP nin yenihanı ne yapdı 20 yılda gelirgelmez 120 işyiyi işdenattı sadece suçları CHP li olmak yenihana ters çalışması yasonra bu attıkları işçilerin mahkeme tazminatları geldi belediye haciz ve icralarla doldu yenihan işyapamaz oldu.hani mühendisdiya işi biliyorduya sonra belediye işhanını satmak zorunda kaldılar o işhanını öldüm parasına sattılar oda yetmedi halk bankasının yerini sattılar oda yetmedi aşağı kavaklığı sattılar

Hüseyin yeniden başkan
Hüseyin yeniden başkan - 5 ay Önce

Hüseyin yıldırımın yine kazanacak erbaada MHP diye birşey kalmayacak bunların yemleri zaten 5 yıldır kesikdi yine kesileceği için mhp de daha beklemezler onlarda bukonuyu çok iyi bilidikleri için son şansımız neyapaıp yapıp vurup kırıp iftdira yalanlarla bu seçimi almalıyız hesabı yapıyorlar ama yine hava alacaklar alacakları oy 8000 fazlada alamayacaklar sondan birinci parti olacaklar İYİ parti bile bunlardan çoook fazla oy alacak göreceksiniz. MHP lilerde iyi partiye kayacaklar

SIRADAKİ HABER