Başkan Karagöl; Hat Çekme İşlemi Büyük Oranda Tamamlandı

Başkan Karagöl; Hat Çekme İşlemi Büyük Oranda Tamamlandı

Nurhan İçmez Haberi - Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, “İlçemizde büyük oranda doğalgaz hat çekme çalışmaları tamamlandı” dedi.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl doğalgaz çalışması yapılan mahallelerde incelemelerde bulundu. Belediye olarak, temiz enerji kaynağı ve şehirleşmeye katkı sunmak amacıyla doğalgaz çalışmalarına her türlü desteği verdiklerinin altını çizen BaşkanKaragöl, “İlçemizde büyük oranda doğalgaz hat çekme çalışmaları tamamlandı. Şehrimizde ki yeni yerleşim alanlarına da doğalgaz firması ile koordineli olarak hat çekme çalışmaları yapılmaya devam ediliyor. Bu gün Tepeşehir, Yenihayat evleri bölgesinde ki çalışmaları yerinde inceledik. Kazı çalışmaları sonrasında mahalle ve sokaklarımızda ki yol ve kaldırımlarımızda oluşan bozulmaları ise Fen İşlerine bağlı çalışan personellerimiz vatandaşlarımızı mağdur etmeyecek şekilde tam kapasite ile çalışarak bu sorunu da çözecekler” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET DUMAN
AHMET DUMAN - 7 ay Önce

SAYIN BAŞKANIM KURUÇAY MAHALLESİNİN DOĞALGAZ HATTINI NEZAMAN ÇEKTİRECEK SİNİZ BEKLİYORUZ.

belediyede hep rutin işler yapılıyor
belediyede hep rutin işler yapılıyor - 7 ay Önce

Erbaa belediyesinde yatırım diye bir şey yok sadece rutin yapılması gereken işler dışında yeni sıfırdan bir yatırım yok 8 aydır patinaj yapan araç gibi ilerleme yok duraklamavar işlerde

alişenolccc
alişenolccc @belediyede hep rutin işler yapılıyor - 7 ay Önce

iyisi siz yatırım yapsaydınız o vakit

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0