BALKONLARA ÇIKIP 1 DAKİKA BOYUNCA

Abone Ol
Nurhan İçmez - Dursun Ekrem Er Haberi - Tokat’ta, vatandaşlar balkonlara çıkarak sağlık çalışanlarına destek olmak için 1 dakika alkışladı.

Türkiye genelinde koronavirüse karşı verdikleri mücadele ile gönüllerde taht kuran sağlıkçılar için vatandaşlar sosyal medyada organize olarak destek oldu. Tokat'ta apartmanlarda balkonlarına, camlarına çıkan vatandaşlar saatler 21.00'i gösterdiğinde evlerinin ışıklarını yakıp kapatarak sağlıkçıları alkış yağmuruna tuttu. Canları pahasına görevlerine devam eden sağlıkçılarının yanında olduğu mesajını veren vatandaşlardan Sevgi Kılıçarslan, komşularının da destekleri ile sağlık çalışanlarının yanlarında oldukları mesajını vermeye çalıştıklarını ifade ederek, “Sağlıkçılarımıza elimizden ne geliyorsa bu şekilde yardımcı olmaya çalıştık. Herkese teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz” dedi.

11 yaşındaki Kutay Kılıçarslan da sağlıkçıları desteklemek amacıyla apartman sakinleri ile birlikte pencerelere çıktıklarını, verilen dayanışmadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 23:28
banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alkışı çokdan hakettiler
Alkışı çokdan hakettiler - 5 ay Önce

Nasılki askerimizi polisimizi dima alkışlıyorsak bu günlerdede sağlık çalışnları canını dişine katıp virüsle en çok mücadele eden insanlar canı pahasına derlerya hani aynen

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263