Bahçeli Tokat'a Geliyor

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek yaptığı yazılı basın açıklamasında, Tokat Genelinde yaptıkları seçim çalışmalarına da değinerek, "Milletvekilimiz sayın Yücel Bulut beyin yoğun gayret ve koordinasyonu ile...

Bahçeli Tokat'a Geliyor

TOKAT HABERLERİ - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli 21 Mart'ta Tokat'ta olacak. MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa ipek, Bahçeli'nin gelişiyle ilgili yaptığı açıklamada, "inşallah 31 Martta Tokat'ta yaşayacağımız zafer kutlamasını 10 gün önceden Genel Başkanımız ile birlikte kutlayacağız" dedi.

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek yaptığı yazılı basın açıklamasında, Tokat Genelinde yaptıkları seçim çalışmalarına da değinerek, "Milletvekilimiz sayın Yücel Bulut beyin yoğun gayret ve koordinasyonu ile, Tokat'ın her noktasındayız. Yılmadan, bıkmadan yorulmadan çalışıyoruz. 31 Mart akşamına kadar da aynı heyecan ile çalışacak, çalmadık kapı, ulaşmadık hemşerimizi bırakmayacağız. Tokat genelindeki tüm teşkilatlarımız Genel Başkanımız ve milletvekilimizden yansıyan heyecan ve enerji ile yaptığı bu çalışmaları inşallah büyük bir zafer ile taçlandıracaktır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 21 Martta Tokat'a geleceğini de hatırlatan İpek,  " Sayın Genel Başkanımız Tokat'taki çalışmaları bizzat yakından izliyor. Milletvekilimiz ve teşkilatlarımız ile sürekli istişare halinde. Buradan giden olumlu haberleri, burada Tokat halkının partimize gösterdiği teveccüh ve yönelişi anbe an izliyor. inşallah 31 Martta Tokat'ta kazanacağımız zaferi, 10 gün önceden Genel Başkanımız ile birlikte kutlayacağız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER