AVRUPA’DAKİ TEMSİLCİMİZ, BAŞKAN ÖMER YÜCEŞAN

AVRUPA’DAKİ TEMSİLCİMİZ, BAŞKAN ÖMER YÜCEŞAN

Avrupa Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  6. Genel Kurulu Almanya’nın Duisburg Şehrinde de yapıldı. Akkurt Düğün Salonunda gerçekleşen 6. Genel Kurul toplantısı yoğun ilgi gördü.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği Genel Kurulda, Ömer Yüceşan, tek listeyle girdiği yönetimi ile birlikte görevi eski Başkan Hilmi Yavuz’dan devraldı.

Başkan Yüceşan konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Yüreğimiz Kalbimiz Afrin de Mehmetçiklerimizin yanında atıyor. Bizler Avrupa da yaşayan Tokatlılar olarak Mehmetçiklerimizin her daim yanında ve destekçisiyiz. Allah onlara en kısa zamanda zaferle dönmeyi ihsan eylesin” dedi.

Avrupa Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ömer Yüceşan Yönetim Kurulu üyelerini tek tek tanıtarak, Amacımız Avrupa da yaşayan Tokat’lıları hep bir arada tutarak onlara destek olmak, sıkıntılarını sıkıntımız bilmek ve her daim çözüm üretme mekanizması olmak istiyoruz. Bizler buradan Tokattaki iş adamlarımıza da kapılarımız sonuna kadar açtık. Her anlamdan Avrupa’dan Tokat’a bir köprü oluşturmayı düşünüyoruz. Yatırımlarımızı Tokat’a yapacağımız gibi Yatırımcılarımıza da her türlü desteğe hazır bulunduğumuzu bilmenizi isterim. Bizler sadece Avrupa da ki Tokatlıları temsil etmeyeceğiz. Bizler Tokat’a yani memleketimize çakılan bir çivi dahil olsa bizler bu projenin içinde bulunacağız. Tokat’lı hemşehrilerimizin Avrupa ayağı olacağız. Çıktığımız bu yolda her zaman amaçladığımız birlik ve beraberliğimizi diri tutmak zorundayız. Buradan tüm Tokat’lı hemşehrilerimize selamlarımı iletiyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Avrupa Tokatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Yüceşan’ın listesinde şu isimler yer aldı; Selahattin Gökçe, Ahmet Sırakaya, Hüseyin Koçak , Abdurrahman Aslan, Bekir Çakır, İsa Bakırcı, Erdal Çelik, Ömer Beyazit, Ömer Çerioğlu, Necati Çuhacı, Abdurrahman Sahin, Adem Kaş, Mahmut Gül, Yakup Deniz, Yusuf Deniz, Duran Cebe, Tuncay Şahin, İbrahim Ateş,Mehmet Dal.

banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0