Anavatan Partisi'nden Adnan Özmen'e destek Açıklaması

Destek buluşmasındaki konuşmalar, Gazeteci Kemal Vanlı'nın, "Tokat Sokaklarında Dolaşan Tehlike" başlıklı yazısında, Adnan Özmen'e 'Adnan Abi' şeklindeki hitabının, hafızalara nasıl işlediğinin de işaretini verir gibiydi.

Anavatan partisi Tokat İl Teşkilatı İl Başkanı Ömer Özkan öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen'in seçim bürosunu ziyaret ederek destek açıklaması yaptı. Açıklamada 'Adnan Abi' vurgusu dikkat çekti.

banner207
MHP'nin Tokat Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen'in seçim irtibat bürosunda hareketli saatler yaşandı. Anavatan partisi Tokat İl Örgütü İl Başkanı Ömer Özkan öncülüğünde Özmen'i seçim bürosunda ziyaret etti. Sıcak görüntülerin yansıdığı ziyarette Özmen, "birlik ve beraberliğimiz bundan sonra da devam edecek. Bu benim için çok anlamlı bir ziyaret. Benim belediye başkanı olarak ilk siyasete başladığım partidir Anavatan Partisi. Ömer kardeşime teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse hep beraber aynı yoldayız. Desteklerinden dolayı da şahsım ve ekibim adına teşekkür ediyorum." dedi.

Destek buluşmasındaki konuşmalar, Gazeteci Kemal Vanlı'nın, "Tokat Sokaklarında Dolaşan Tehlike" başlıklı yazısında, Adnan Özmen'e 'Adnan Abi' şeklindeki hitabının, hafızalara nasıl işlediğinin de işaretini verir gibiydi. Anavatan Partisi Tokat İl Başkanı Ömer Özkan da, "Özür dileyerek bir şey söyleyeceğim, Adnan abinize alkış yaptınız da Ömer Kardeşinize yok mu?" şeklinde esprili bir girişle yaptığı konuşmasında, sıkça "Adnan Abi" şeklinde hitap etmesi dikkat çekti. İl Başkanı Özkan, MHP Adayı Özmen'e destek için gitti seçim ofisinde "Öncelikle hepinize merhaba. Biz burayı kendi evimziz gibi bilip, görüp geldik. Adnan başkanımızın, Adnan abiliğinin sözde değil özde abilik olduğunu kabul ederekten geldik. Bizler Tokat'ta bazı şeylerin yanlış gittiğini fark ettiğimiz için abimizin yanına geldik. Ve gördük ki öyle güzel, öyle mutlu ve öyle büyük bir aileye gelmişiz ki, hepinize ekibim adına sonsuz teşekkürler ediyorum." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0