Akşener'in Tokat'ta Hangi İlçelerde Konuşacağı Belli Oldu

Akşener'in Tokat'ta Hangi İlçelerde Konuşacağı Belli Oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri kapsamından sürdürdüğü seçim gezileri kapsamında 11 Mart 2019 Pazartesi Günü, Tokat, Turhal, Niksar ve Erbaa’da halka hitap edecek.

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol yaptığı yazılı açıklamada, “Genel Başkanımız Meral Akşehir 11 Mart 2019 Pazartesi günü Tokat ve ilçelerinde halkımızla bir araya gelecektir. Tokat, Turhal, Niksar ve Erbaa’da esnaf gezisi, seçim bürosu açılışı ve mitingler yapacaktır. Saat 13.30’da Tokat Merkez’de olacak olan Sayın Genel Başkanımızın programına tüm halkımız davetlidir” dedi. Ömer Sağol açıklamasını şöyle sürdürdü:

ANKETLER MİLLET İTTİFAKINI İŞARET EDİYOR
“Ülkeyi ayrıştıranlar, vatandaşlar arasında ayrımcılığı körükleyenler şimdi birlik ve beraberlik naralarıyla oy istiyorlar. Anketler göstermektedir ki, Cumhur ittifakı eriyor, Millet ittifakı büyüyor. Bu durumu izole etmek isteyenler şimdi anketlere güvenmediklerini söylüyorlar. 31 Mart gecesi bu millet, ülkeyi 17 yıldır yanlış yönetenlere gereken cevabı verecektir.”

banner207

ESNAF VE SANATKÂRLIK BİTTİ
İşsizliğin boyutunun giderek arttığını, milli gelirdeki dağılımın belirli kesimde toplandığını ifade eden İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, “Türkiye’nin omurgası olan esnaf ve sanatkâr erimiş, sanayici de can çekişir konuma gelmiştir. Kredi paketleri ile esnaf, sanatkâr ve KOBİ’ler kurtarılmak istenilmektedir. Siz üretemezseniz, siz ürettiğinizi satamazsanız sıfır faizli kredi verseniz, ne yazar?” şeklinde konuştu.

KÖYLÜ VE ÇİFTÇİNİN ÜRÜNÜ PARA ETMİYOR
Köylü ve çiftçinin ürettiği ürünlerin para etmediği, tanzim satış adı altında açılan yerlerin de köylü, çiftçi ve pazar esnafını baltaladığını aktaran Ömer Sağol, “AK Parti, iktidarının son yıllardaki her icraatı, hem hamlesi bir kısır döngüden öteye gitmemektedir. Türkiye’nin dönüşüme ve yenileşmeye ihtiyacı var. Çürümenin olduğu bir yapıdan da bunu bekleyemezseniz. İYİ Parti, Türkiye’nin alternatifi, vatandaşın umududur” diye konuştu.

BEYİN GÖÇÜ SÜRÜYOR
İşsiz sayısının artmasının ötesinde genç ve eğitimli kesimin iş bulamadığına dikkat çeken Ömer Sağol, “Türkiye yetiştirdiği beyin yurtdışına kaçıyor. Ülkesinde iş ve aş bulamayan bu gençlerin en büyük şikâyetlerinden birisi de iltimas ve adam kayırmacılığıdır. Beyin göçünü durduramıyorsanız, nasıl kalkınacaksınız? AK Parti hamasi nutuklarla oy istemekte, kendisine oy vermeyenleri hainlikle suçlayarak ayakta kalmaya çalışmaktadır. Bu durum da kabul edilemez” diyerek açıklamasını tamamladı.

banner219
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meralin Erbaaya gelmesi demek
Meralin Erbaaya gelmesi demek - 7 ay Önce

Meral akşenerin erbaaya gelmesi demek millet ittifakının kazanma ihtimali yüksek ikinci parti adayı Muratın şansının yükselteceği kesin tersi Meralin gelmesi Mhp adayının Ertuğrulun üçüncü parti kazanma adayı olduğu kesinleşecek

Meral akşener erbaaya gelmesini hangi parti isdem
Meral akşener erbaaya gelmesini hangi parti isdem - 7 ay Önce

Meral akşenerin erbaaya gelmesi MHP işine gelmez neden meral akşener erbaaya geldiği zaman doğal olarak İYİ PARTİ güçlenir gücünü nereden alacak Ertuğrulun oylarından biz herzaman söylüyoruz erbaada Hüseyin Yıldırım Murat selçuk arasında geçecek seçim bir birinci diğeri ikinci olacak Ertuğrul Yenihanda sonuncu kalır

Faruk gungor
Faruk gungor - 7 ay Önce

İnşAllah hayırlısı olur

ANDROMEDA
ANDROMEDA - 7 ay Önce

Niksar'da Emrah Köknar İYİ parti adayı, genç, dinamik, yabancı dil bilen, yurt dışı yöneticilik tecrübesi olan, yenilikçi projeleri olan ve ilçenin sorunlarını iyi analiz eden bi aday. Meral hanımın da rüzgarıyla Niksar'a hayırlı olsun deriz. İYİLER KAZANACAK !

gökhan çınar
gökhan çınar - 7 ay Önce

Yıllarca Devlet Bahçeliye oy verdim gitti başka bir partinin değnekçisi oldu, artık bıktım usandım o koltuğu devretmedikçe oy vermiyorum. Bu kez oyum asil Türk kadını Meral Akşenere gidecek. Adamlık cinsiyetle olmuyor bunu çok iyi anladık.

SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0