AKŞENER İÇİN, TOKAT'TAN ANKARA'YA GİDİYORLAR

AKŞENER İÇİN, TOKAT'TAN ANKARA'YA GİDİYORLAR

Musa Özdemir Haberi -İYİ Parti Tokat Teşkilatı, Genel Başkanları Meral Akşener’e yönelik açılan soruşturmanın 3,5 yıl sonra raftan indirilmesine tepki olarak destek amacıyla Ankara’ya gidiyor.

Emin Kılıç, Erkan Er, Erkan Yıldız, Haluk Arar, Zafer Demirkol, Ankara’ya giderek Salı günü gerçekleştirilecek olan İYİ Parti Gurup Toplantısına katılacaklar. Meral Akşener’e FETÖ’den soruşturma açılmasının gündem saptırmadan başka bir amacı olmadığını söyleyen Erkan Er, “Bu ne aymazlık, anlam mümkün değil. Böyle bir anlayış, böyle bir anlamsız iş olamaz. Yani yıllarca FETÖ ile omuz omuza olacaksınız. Kol kola olacaksınız. ‘Ne istediniz de vermedik’ diyeceksiniz. ‘Gözümüz yollarda kaldı’ diye FETÖ’ye selam göndereceksiniz. Sonra Meral Akşener gibi bir vatansevere, bir Türk milliyetçisine soruşturma açacaksınız. Bu işe kargalar bile güler” açıklamasında bulundu. 

İstanbul seçimlerinden sonra takkenin düştüğünü ve kelin göründüğünü ifade eden Erkan Er, “Suçlama psikoloji ile kendi yaptıkları tüm çirkinlikleri, yanlışları örtmek istiyorlar. Fakat mızrak artık çuvala sığmıyor. Artık milletin gözünü bu tür suçlamalarla, karalamalarla boyayamayacaklar. Yaşananlar ayan beyan ortadadır. Bizler bu rezilliğe müsaade etmemek, Genel Başkanımıza destek vermek için Ankara’ya gidiyoruz. Grup toplantısına katılacağız ve Genel Başkanımıza desteğimizi haykıracağız. Bunun bilinmesini istiyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
bence iyi parti ve iyi partililer
bence iyi parti ve iyi partililer - 1 yıl Önce

Bence iyi parti ve iyi partililer ileriye dönük öyle veya böyle devlet bahçeliyiz bitirdikden sonra MHP nin başına Meral akşeneri geçirecekler İYİ partiyide kapatacaklar yani Meralli MHP li yıllar geri gelecek sanırım bu senaryo MHP lilerin senaryasu öylemi dersiniz sizcede iyi partililerdemi aynı fikirde sanki erbaada bu senaryo tuttu gibi mi

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0