AĞIRALİOĞLU TOKAT’A GELİYOR

AĞIRALİOĞLU TOKAT’A GELİYOR
İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, "Türkiye'nin Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu konferans vermek üzere yarın Tokat'a geliyor.

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, yarın saat; 19.00'da 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak toplantı ile ilgili olarak, Tokatlılara toplantıya katılım çağrısı yaptı. Milli Birlik ve Beraberlik Günü etkinlikleri kapsamında Yavuz Ağıralioğlu’nun konferans vereceğini ifade eden Ömer Sağol, “Türkiye’nin içinden geçtiği durumu anlamak, konuşmak için Tokatlıları konferansa bekliyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yapacağımız etkinlik Türkiye’nin Tokat’ın birlik ve beraberliğine de katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Bahar Kalkanı Harekâtı ile Türkiye’nin güvenlikle ilgili olarak önemli bir eşiği aşmak üzere olduğunun altını çizen İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, “Bize düşen ordumuza destek vermek, milletimizle bir ve beraber olmaktır. Böyle günler ayrılık, gayrılık günleri değildir. Bu düşüncelerle, tüm Tokatlıları Cuma günkü etkinliğimize davet ediyorum” diyerek açıklamasını tamamladı.
banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0