15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA 300 FİDAN

Vali Balcı, “15 Temmuzda FETÖ hain darbesine karşı başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimiz ve milletimiz çiftçisinden, köylüsüne birlik beraberlik içinde olmuştur.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA 300 FİDAN

banner207
Nurhan İçmez Haberi - Tokat’ta 15 Temmuz demokrasi şehitleri anısına fidan dikildi. 

Tokat’ta, 15 Temmuz demokrasi ve milli birlik günü anma etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehitleri hatıra ormanında fidan dikimi yapıldı. 15 Temmuz şehitleri anısına 300 fidanın toprakla buluşturulduğu etkinlikte Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı açıklamalarda bulundu. Şehitlerin aziz hatıralarını yaşatmaya çalıştıklarını ifade eden Vali Balcı, “15 Temmuzda FETÖ hain darbesine karşı başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimiz ve milletimiz çiftçisinden, köylüsüne birlik beraberlik içinde olmuştur. Milletimiz ve insanlarımız milletimizin yükselmesine, milli iradeye karşı darbe yapmak isteyen FETÖ’cü hainleri canları pahasına durdurdu. 15 Temmuz günü devletim ve milletim diyen insanlarımızı rahmetle anmak, canını siper edip devleti ve milleti uğruna şehit ve gazi olan insanlarımıza minnettarlığımızı dile getirmek için bir araya geldik. Onların aziz hatıralarını yaşatmak, devletimiz ve milletimiz için canlarını ortaya koyan aziz şehit ve gazilerimizi anmak için fidanlarımızı dikeceğiz. Bu ağacımıza da 15 Temmuz kahramanı şehidimiz Ömer Halisdemir hatırası için dikeceğiz. Devlet ve milletimizin birliği için her alanda mücadele eden başta şehitlerimiz olmak üzere herkesi şükranla anıyorum.” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
malesef ülkemizde ağaç yeterli dikilmiyor
malesef ülkemizde ağaç yeterli dikilmiyor - 5 ay Önce

ağaç dikmek için illa belli birgünmü olması lazım öğrenciler askerler bazen memurlar dikiyor.ne gerek var orman görevlilerin sayısı artırılsada sürekli hergün ağaç dikseler ağaç olmayan yerlere malesef ülkemizde tereli ağaç dikimine önem verilmiyor sanki heryerlerimiz ormanmış gibi özelliklede iç anadolu bozkır adı üsdünde ama ağaçlandırma işi sıfır doğuanadolu bölgemiz güneydoğu anadolu bölgemiz sıfır ülkemizde yeterli ağaç dikmeye önem vermiyoruz gösdermelik arada bir dikiliyor onlarda dikildikden sonra sulanmıyor bakımı yapılmıyor çoğu kuruyor

SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0