TOKAT BELEDİYESİ HATASINI GİDERDİ

Tokatlıların sesi, gözü, kulağı durumuna gelen haber sitesi Tokattan.com'un bir haberi daha yanlışın düzelmesine vesile oldu.

Haber sitemiz Tokattan.com tarafından geçtiğimiz hafta cuma günü "GÜMENEK GÜME GİTTİ" manşeti ile verdiğimiz haberin ardından Tokat belediyesi hatasını düzeltti. Tokat'ın merkezine 10 Kilometre uzaklıktaki kentin en önemli mesire ve pik nik alanlarından olan Gümenek mesire alanında aydınlanmalar yeniden yanmaya başladı.

Bir kaç ay öncesine kadar yönetim ve bakımı Tokat İl Özel İdaresindeyken Tokat Belediyesine geçen Gümenek mesire alanında yer alan aydınlatmaların gece yanmaması Tokattan.com tarafından gündeme taşınmış ve tepkilere neden olmuştu. Akşam saatlerinde Gümenek mesire alanına pikniğe giden ailelerin, karanlıkta telefon ışığı ile mangal yapmaya, çay yapmaya çalışan halleri, çocukların aydınlatması olmayan parktaki oyun aletlerinde güçlükle oynamaya çalışması kameralarımıza yansımıştı. 

HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ>> https://www.tokattan.com/ozel-haber/tepkiler-artinca-tokat-belediyesi-saltelleri-acti-h4201.html

YORUM EKLE
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0