TOKAT'TA BİR BELEDİYE BAŞKANI HAKKINDA ŞOK İDDİA

TOKAT'TA BİR BELEDİYE BAŞKANI HAKKINDA ŞOK İDDİA

Musa Özdemir Özel Haber - Tokat'ta bir işletmecinin, Samsun'da içkili bir mekanın önünde 60  plakalı resmi bir makam aracının fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşması olay oldu. Fotoğraftaki makam aracının Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın'a ait olduğunu kendisine gelen telefonlardan öğrendiğini belirten işletmeci, Sargın'ın fotoğrafı kaldırması için araya adam soktuğu, sonuç alamayınca da kendisini tehdit ettiğini söyledi.

RESMİ PLAKALI MAKAM ARACI İLE İÇKİLİ MEKANDA GÖRÜNTÜLENİNCE

Tokat'ta lokanta işletmeciliği yapan aynı zamanda 24 Haziran seçimlerinde MHP'den Milletvekili aday adayı da olan Kemal İspirli, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın hakkında şok eden iddialarda bulundu. Çarşamba günü Samsun'da içkili bir mekanın önünde 60 plakalı resmi bir makam aracını görünce dikkatini çeken, aracın cep telefonu ile görüntüsünü alan İspirli, bugün akşam saatlerinde görüntüyü sosyal medya hesabından, "Evet devlete allah zeval vermesin Samsun Atakum da zileye ait resmî araç ne yapar?" şeklindeki bir yazıyla paylaştı.

banner207
2 KEZ TEHDİT

Kemal İspirli, yaptığı paylaşımdan sonra kendisini haıtrlı bir ismin aradığını ve aracın Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın'a ait olduğunu belirterek kaldırmasını istediğini söyledi. İspirli olayı şöyle anlattı;  "Dün bir iş için samsuna gittiğim de akşam saatlerinde içkili bir mekanın önünde 60 pilaka resmi araç görünce dikkatimi çekti. Fotoğrafı çekip Fecbook'ta paylaştım. 1 gün sonra çok sevdiğim değerli bir dostum beni aradı onu kaldırmamı istedi. Bende ona, 'tarzım değil ama bir düşüneyim' dedim. 1 dakika sonra numarası bende kayıtlı olmayan bir numara aradı ve bana kendisinin Şükrü Sargın olduğunu belirterek, 'Sen ne yapmaya çalışıyorsun, onu hemen kaldır. Sen beni tanıyamazsın' gibi sözlerle tehditlerde bulundu. Tehditleri üzerine ben de 'sayın başkanım ben senden şunu beklerdim Ben belediye bir toplantı için oraya gittim onun için oradaydım' demenizi beklerdim dedim. Bu sözlerime rağmen Şükrü Sargın tehditlere devam edince, ben de aynı şekilde kendisine karşılık verdim. Telefonu kapattıktan sonra beni tekrar aradı ve ikinci kez tekrar tehditler savurdu" dedi.

TEHDİTLERİN VIZ GELİR

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın'ın makam aracını Samsun'da içkili bir mekanın önünde görüntülediği için tehdit edildiğini iddia eden İspirli, biraz önce de, "Sayın Zile CHP belediye Başkanı Şükrü sargın telefondaki tehditlerin devamını bekliyorum telefonda kalmasın ben o fotoğrafı atarken belediye başkanın araba veya başka kurumun arabası olduğu beni ilgilendirmez ben gördüm paylaştım seni tehditlerin vız gelir tırıst gider." şeklindeki paylaşımıyla, tehditlerden korkmadığı mesajı veren yeni bir paylaşım yaptı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2019, 00:20
banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0