TOKAT'IN FIKRA GİBİ GÜNDEMİNE BİR YENİSİ

Bu kez toplu açılış yapmak için geleceği belirtilen Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'ın Tokat'a gelmesi ama açılış yapmaması kimsenin dikkatini çekmedi.

TOKAT'IN FIKRA GİBİ GÜNDEMİNE BİR YENİSİ

Günler öncesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu açılış yapmak üzere 25 Şubat'ta Tokat'a geleceğinin duyurulmasının ardından, dün beklenen ziyaret gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinde hiç bir toplu açılış yapmaması dikkat çekti.

Erdoğan'ın Tokat'a yapacağı ziyaret günler öncesinden, "Tokat'a toplu açılış yapmak üzere geliyor" şeklinde duyurulmuştu. Buna rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün gerçekleşen ziyaretinde Tokat'ta hiç bir toplu açılış yapmadığı görüldü.

TOKAT'IN SİYASİ KADERİ FIKRA GİBİ

Tokat'a dün gerçekleşen önemli ziyaretle ilgili yerel ve ulusal basında onlarca farklı haber yer almasına rağmen hiç bir haberde toplu açılış haberi yer almadı. Hızlı trenin Tokat'tan deği Sivastan geçmesini, Ak Parti Tokat milletvekili Yusuf Beyazıt'ın, "hızlı trenin Tokat değil de Sivas'tan geçmesi Tokat için en doğru yatırım olmuştur" şeklinde yorumlaması, arkasından Tokat Havalimanının yetersizliğinden dolayı kullanılamaması ve yeni bir havalimanının inşaasına yeni başlanmış olmasını değerlendiren Ak parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, "İstanbul'dan sonra ikinci havaalanı olan tek kent Tokat olacak" şeklindeki trajikomik açıklamalarına benzer yeni bir gelişme yaşandı Tokat'ta.

banner207
TOKAT İÇİN EN DOĞRUSUNU YAPMIŞTIR

Bu kez toplu açılış yapmak için geleceği belirtilen Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'ın Tokat'a gelmesi ama açılış yapmaması kimsenin dikkatini çekmedi. Milletvekili Yusuf Beyazıt'ın durumun farkına varır varmaz, "Cumhurbaşkanımızın Tokat değil Sivas'ta açılış yapması, Tokat için en doğru yatırım olmuştur" şeklinde açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor. 

GİZLİ AÇILIŞ MI...?

Gerçekçi olmaamsına rağmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tokat'a geldiğinde toplu açılış yaptığı halde bunun reklam olmaması için medya ve kamuoyundan gizlenmiş olma ihtimali de masada.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 16:04
banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet hoca
mehmet hoca - 7 ay Önce

satmaktan açmaya fırsat mı kaldı ki reis

Erdal karadağ
Erdal karadağ - 7 ay Önce

Niye yapsınlar ki nasıl olsa tokat cepte ceketi koysa seçer

Erbaali
Erbaali - 7 ay Önce

Yusuf beyazıt büyük bir vebale girmiştir sayın vekilimizin tokat tran daha büyük işleri var üzerine hezzem olmayan isler gibi ama bunun vebalide var

sayın vanlı
sayın vanlı - 7 ay Önce

siz etkili yazılarınızla tokatın sesisiniz bunu herkes kabul ediyor.sizden ricamız tokatın menfeatleri biz tokat severleri vatandaşları olarak yeni TOKAT HAVAALANI yapılıyor sağolsunlar işin bir önemli noktasıda eski havaalanı ne olacak bu konudada bizi bilgilendirirseniz seviniriz eski havaalanı ranta gitmesin bizce GOP üniversitesine devredilmesini istiyoruz havacılık pilotluk yüksek okulu veya havacılık fakültesi olarak devredilsin GOP üniversitesinede yeni cazip bir bölüm eklenmiş olur güçlü bir üniversite olmuş olur hem öğrenci sayısı artar

Atanur ÇELİK
Atanur ÇELİK - 7 ay Önce

Toplu Açılış için gelecek ki masraflar devlet tarafından karşılansın. Devletin bütün kurumları sayın C. Başkanının gelişi için yapılması gerekli olan çalışmalar devlet kurumları tarafından yapılsın. Belediyeler halkı bedava miting alanına taşısın. Edindiğim bir bilgiyi de paylaşmak isterim. Her mitingin yaklaşık 2-3 milyon Türk lirasına mal olduğu söylenmekte. Şİmdi varın siz hesap edin devletin kasasından çıkacak paranın hesabını. Tokatlı Vekillerde sağ olsunlar reisleri gibi yalan söylemeye alışmışlar.

Muhittin. Ozkan
Muhittin. Ozkan - 7 ay Önce

Sayın halkla iç içe olmayan vekil sayın beyazit halkın içinden seçildi ama halkını hiç dinlemedi kurtarırsın bidahaki seçim kendini

Murarti60
Murarti60 - 7 ay Önce

Yetmez ama EVET e devam sevgili tokatlilar.

yahu hizmet binaları yapılmışda
yahu hizmet binaları yapılmışda - 7 ay Önce

hizmet binaları yapılmışda açılış yapılmamış ne büyük yanlış yapmışlargibi kimse demiyorki arkadaş devlet yatırımını binalarını yapsında tek açılışı olmasın ne demek açılış olsa ne olur açılmasa neolur


SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0