SKANDAL İDDİAYLA İLGİLİ VALİLİK VE SİYASİ PARTİLER SUSKUN

SKANDAL İDDİAYLA İLGİLİ VALİLİK VE SİYASİ PARTİLER SUSKUN

İki Ak Partili siyasetçinin Tokat Valisi Ozan Balcı Tarafından İl Özel İdaresinde işe alınmasına tepkiler devam ediyor. Gazeteci Kemal Vanlı'nın dünkü yazısıyla gündeme taşıdığı olaya Valilik ile birlikte ildeki siyasi Partilerin sessizliği sürerken kamuoyun cevap bekliyor.

Tokattan.com Genel Koordinatörü Gazeteci Kemal Vanlı tarafından kaleme alınan yazıda, Ak Partili Eski Sulusaray İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Atındı ve Ak Parti'nin eski Merkez ilçe başkanı, 2009 yılı Almus İl Genel Meclis Üyesi ve Ak parti'den Çevreli Belediye Başkanlığı yapan Ercan Gürer'in Tokat Valisi Ozan Balcı tarafından İl Özel İdaresinde işe başlatıldığı yazılmıştı. Kamuoyundan büyük tepkiler yükselen olayla ilgili valilik ve diğer siyasi partilerden henüz bir açıklama gelmedi.

Vanlı, Vali Ozan Balcı'yı torpil yapmak, devletin makamını siyasete bulaştırmak ve valilik binasını Ak Parti İl Binasına çevirmekle suçlarken, siyaseti etkisinde adam kayırma ve torpilin bu kadar yoğun olduğu bir kenti önce güvenin terk edeceğini, hiç bir dürüst yatırımcının fırsat eşitliği ve sosyal adaletin olmadığı böyle bir kente yatırım yapmak istemeyeceğini yazdı.

İŞTE KEMAL VANLI'NIN O YAZISI>>  https://www.tokattan.com/vali-de-torpil-yapiyorsa-makale,290.html

banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0