CHP BİNASININ AÇILIŞ KUDELASINI MHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI KESTİ

Abone Ol

Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Yeşilyurt İlçe Binası MHP'li Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz'ın da katıldığı törenle açıldı. Törene damgayı vuran, CHP Parti Binasının açılış kurdelasını kesen MHP'li belediye Başkanı Muhsin Yılmaz görüntüleri oldu.
 

CHP Yeşilyurt İlçe Binası Milletvekilli Kadim Durmaz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Merkez İlçe Başkanı Ender Ergün, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, Akarçay Belediye Başkanı Ali Güneş, Yazıcık Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Zarife Üngör'ün STK Temsilcileri ve vatandaşların katılımlarıyla açıldı. 

CHP İlçe Binası açılış töreninde en dikkat çeken ise ne katılımcılar ne de açılışta yaptıkları konuşmalar oldu. Törene damgayı MHP'li Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz'ın CHP Parti binasının açılış kurdelasını kesmesi oldu. Siyasette gergin günlerin yaşandığı şu günlerde, Tokat'ın Yeşilyurt ilçesinde CHP ve MHP siyasetin geriliminden uzak görüntüler verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 12:23
banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263