BAŞKAN "ACİL NAKİT LAZIM" DEYİP, VATANDAŞTAN YARDIM İSTEDİ

Ramazan ayı boyunca suyu bedava vereceğini vaat eden Karagöl, göreve gelmesinin ardından, vatandaşlardan ücretini peşin ödeyerek ihtiyaçlarından fazla su satın almalarını istedi.

BAŞKAN "ACİL NAKİT LAZIM" DEYİP, VATANDAŞTAN YARDIM İSTEDİ

Tokat'ın Erbaa ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) belediye başkanı seçilen Ertuğrul Karagöl, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Karagöl belediye olarak acil nakit girişine ihtiyaç duydukları yönünde paylaşım yaptı.

Erbaa Belediye Başkanlığı seçimleri süresinde belediyenin borçlu olduğuna dikkat çeken Karagöl, göreve almasının ardından "acil nakit ihtiyacımız var" şeklinde paylaşımla dikkat çekti. Seçim çalışmalarında ilçede Ramazan ayı boyunca suyu bedava vereceğini vaat eden Karagöl, göreve gelmesinin ardından, vatandaşlardan ücretini peşin ödeyerek ihtiyaçlarından fazla su satın almalarını istedi.

banner207
İŞTE BAŞKAN KARAGÖL'ÜN VATANDAŞTAN NAKİT İSTEDİĞİ O PAYLAŞIM;

Sevgili Hemşerilerim; 3 Nisan 2019 tarihi itibari ile mazbatamızı alarak Erbaa Belediye Başkanlığı görevine resmi olarak başlamış bulunmaktayım. Yapılan ön incelemelerde belediyemizin üzülerek de olsa ekonomik sıkıntı ile karşı karşıya olduğunu tespit etmiş bulunmaktayız. Kısa vadede belediyemizin rutin işleyişinin devamının sağlanabilmesi için acil nakit girişine ihtiyaç duyulmaktadır. Erbaa’mızı yeniden ayağa kaldırabilmek için siz değerli hemşerilerimiz ile birlikte el ele vererek bu sıkıntılı süreci aşacağımıza eminim. Bu süreçte belediyemizin en önemli gelir kaynağı olan su satışı ile ilgili mali durumu elverişli olan vatandaşlarımızın fedakârlık yaparak ihtiyacından fazla su alımı ile ilgili özverilerini beklemekteyiz. Hep birlikte el ele gönül gönüle. En iyiye en güzele…

banner219
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erbaa lı
Erbaa lı - 6 ay Önce

Ne talihsiz bir açıklama. En son düşünülmesi gereken şey ilk başta yapılıyor. Önce kayıp kaçakları tespit etse ya sayın başkan.

üzüldüm
üzüldüm - 6 ay Önce

Ertuğrul Karagöl toy dediler öğrenir dedik oy verdikte bu yazıdan sonra gerçekten oy verdiğime pişman oldum. Bir başkan böyle acizana bir konuşmayı nasıl yapabilir ?

bu isdek fırtına öncesi sessizlik mi
bu isdek fırtına öncesi sessizlik mi - 6 ay Önce

bu isdek paramız yok deyip algı yaratıp işçi atmanın bir yer satmanın öncesi bahanelermi acaba belediye mevcut bütçe kaldıramıyor deyip tahmin edilen olmaz inşAllah diyoruz 1994 dede mhp bu filmi görmüşdük bu gün bu isdekde bulunan belediye ramazanda zekat fitre de verin derse hiç şaşmayalım

lazın işine benzedi bu su para işi
lazın işine benzedi bu su para işi - 6 ay Önce

hani laz demişya madem paran yoğidi niye bindin kayığuma bu iş su para işi lazın bu işi aklıma geldi.madem para yokidi bunca çaban ne içindi ozaman sormak lazım yeni başkana

Emrah Güleç
Emrah Güleç - 6 ay Önce

Adam yolsuzluk yapmamış hırsızlık yapmamış durumunu bildirmiş en iyisini yapmış helal sana başkan

Deniz
Deniz - 6 ay Önce

Halka açık açık söylemiş napsaydi eski başkan gibi belediyenin tasinmazlarinimi satsaydı gidenin bıraktığı açığı kapatmaya çalışıyordur 5 sene bir eczacı nasil bukadar zengin oldu demiyorsunuz yada bir gecede 90 binlirayi cebine indirdi demiyorsunuz da 10 günlük başkanımı eleştiriyorsunuz hüseyin beye de bukadar tutumlu olsaydınız belediye olarak bukadar sıkıntıda olmazdınız .

biraz yenihanın ilk kazandığı dönem aklıma geldi
biraz yenihanın ilk kazandığı dönem aklıma geldi - 6 ay Önce

yenihanında ilk kazandığında aynen böyle oldu.o günler aklıma geldi yenihanda KIRIMCA başkandan borç devraldık bahanesiyle 120 işçinin ekmeğinden etmişdi sonra satacak belediyenin yerini aradılar belediye işhanı akıllarına geldi.hem işçiler ekmeğinden oldu hem işhanı gitti elimizden yani kaş yapayım derken göz çıkardık ama halk 30 yılı geçmesine rağmen bu yanlışı unutmadı halende yeri gelince toplumda söylenmeye hatırlanmaya devam ediyor.şimdi aynı senaryomu oynanıyor aklıma geldi.eski başkan borç bırakdı acıtasyonu yapılıyor daha başka acıtasyonlarda çıkacak gibi çünki işçi atmanın bahaneleri yer satmanın maskeleri şimdiden bunlar bekleyip göreceğiz karamanın koyunu yakında çıkar oyunu bizler 5 yıldır Hüseyin YILDIRIM başkanın ağzından bizlere böyle benzeri isdek talep ve söylemleri hiç duymamışdık erbaanın her yerinde de hizmetler alabildiğine fazlasıyla yapılıyordu.bunlar hizmet etmemenin bahaneleri 15 gün oldu daha kazma vuramadınız bir kenara halk hizmet bekliyor yeni başkandan

Selmancakir
Selmancakir - 6 ay Önce

Okadar yedilerki adamnapsin yanindayiz başkanım istambuldada olsaksenleyiz erbaasenlebirbaska guzelolcak


SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0