Niksar-Akkuş-Ünye Yolu İçin Başkanlar El Ele Verdi

Niksar-Akkuş-Ünye Yolu İçin Başkanlar El Ele Verdi
Abone Ol

Tokat ile Niksar arasında yol çalışmaları devam ederken, Niksar-Akkuş-Ünye karayolu için belediye başkanları beraberinde AK Parti ilçe başkanlarıyla el ele vererek, yolun kısa sürede başlaması için Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ettiler.  

Niksar'ı Akkuş ile Ünye'ye bağlayacak yol için Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Akkuş Belediye Başkanı İse Demirci, Ak Parti Niksar İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin'i makamında ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından konuşan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Ünye-Niksar yolunun bölge için yüksek öneme sahip olduğunu belirtti.

Başkan Özcan,"Ak Parti Niksar, Akkuş ve ilçe başkanlarımız ile Ünye ve Akkuş belediye başkanlarımız ile el ele vererek, yolumuzun kısa sürede yapımına başlanması için girişimlerde bulunduk. Bu konuda bizlere hassasiyet göstererek bizleri kabul eden Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin'e teşekkür ediyorum. Belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte bundan sonra hep birlikte hareket edeceğiz. Rabbim yolumuzu açık eylesin." dedi.

                                        

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
akkuş bitti bu yol yapılmassa
akkuş bitti bu yol yapılmassa - 2 yıl Önce

akkuş bitti bu yol yapılmassa yani karadeniz akdeniz yolu aşağı yukarı niksarakadar geldi.satılır yavaşda olsa yapılıyor şükür.ama bu yol eğer biran önce niksardan akuşdan ünye ye kadar başlamassa akkuş bitik zaten dahada bitecek yoksa inşAllah bu yıl 2018 de yapım ihalesi olurda biraz olsun içimiz rahatlar.bu yol tokatada erbaayada niksarada akkuşada ünyeyede karı olacak

bu yol sadece akkuşu bitirmez
bu yol sadece akkuşu bitirmez - 2 yıl Önce

bu yapılmayan yol sadece akkuşu bitirmez niksarada ünyeyede zararıvar erbaayada tokatada almusada reşadiyeyede karadenize işi olan köy yolu gibi dar olan akkuş yolu kışın ayrı bela karda buzda burası tıkandı ayrıcada karadenizden içanadoluyada çıkış kapısı burası karadenizin ve içanadolunun çıkış kapısı

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263