ENGİNYURT'TAN CHP'LİLERE; TMO VE DEVLET DÜŞMANLARI

ENGİNYURT'TAN CHP'LİLERE; TMO VE DEVLET DÜŞMANLARI
Abone Ol

Musa Özdemir Haberi - MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, fındık fiyatları ve alımları konusunda yaptığı açıklamada CHP’li ezik bir taifenin TMO ve Devlet düşmanlığı yaptığını söyledi.

Fındık fiyatları konusunda zorunlu bir açıklama yapma ihtiyacı hissettiğini belirten MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “TMO piyasaya girmeli, Devlet taban fiyatı açıklamalı, Fındık hasatı başlamadan alım ilan edilmeli dedik. Cumhurbaşkanımız, sesimizi duydu ve taleplerimiz karşılandı, biz de teşekkür ettik” dedi.

Cemal Enginyurt açıklamısını, “TMO 16.5 liradan Fındık alımına devam ediyor. Ekim ayı randevuları açıldı. Üretici mümkün mertebe mağdur edilmiyor, randıman adaletli belirleniyor. Randevu alanların yüzde 40’ı, fındık getirmiyor. TMO, samimi olarak çalışıyor” diye sürdürdü. Enginyurt açıklamışında şunları söyledi: “CHP’li ezik bir taife saldırıya geçti. TMO düşmanlığı yapıyor. Tüccar da fıkdık fiyatları düşerken, tüccara laf etmeyenler; TMO ve Devlet düşmanlığı yapıyor. Bazı CHP’li trol olan çukur tipler de, şahsıma saldırıyor. Tüccar özeldir. Tüccarın fiyatına Devlet müdahale edemez. Devlet TMO dur, o da FINDIK alıyor. Hem de 16.5 liradan. CHP vekilleri, TMO için hep olumsuz eleştiri yaparken,  Fındık Baronlarına tek söz etmezken, CHP’li troller bize niye saldırır? Kin ve nefretten. Dilerim pisliklerin de boğulurlar.”
Numan Kurtulmuş’a da çağrıda bulunan Cemal Enginyurt, “Bir çift sözüm de iktidar Vekillerine, Numan Kurtulmuşa, fındık için sahaya inin, Cumhurbaşkanının sözünü yere düşürmeyin. Üreticiye hep birlikte sahip çıkalım” diyerek açıklamasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 21:01
banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aman vekilim erbaalı CHP liler duymasın
Aman vekilim erbaalı CHP liler duymasın - 1 yıl Önce

Aman vekilim CHP yede çatma fazla Erbaadaki CHP liler belediye seçimlerinde birdaha MHP adayına oy vermezler sonra

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263