Enerji Timleri İş Başında

Enerji Timleri İş Başında

banner207
Sivas, Yozgat ve Tokat'ta elektrik dağıtım hizmeti veren Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (ÇEDAŞ) enerji timleri adını verdiği Arıza Onarım Bakım ekipleri zorlu kış şartlarında oluşan arızalara anında müdahale ediyor. Kar ve fırtına nedeniyle oluşan buz yükü kaynaklı arızaların meydana geldiği 25 metre yükseklikteki enerji nakil hatlarına çıkan ekipler oluşan şebekelerdeki buzları kırarak arızaları gideriyor.
Sorumluluk alanında yaklaşık 950 bin aboneye hizmet veren ÇEDAŞ, zorlu kış şartlarında kırsalda yaşanan elektrik arızalarıyla da mücadele ediyor. Divriği ilçesinde Enerji Nakil Hattı'nda meydana gelen arıza nedeniyle ÇEDAŞ'ın enerji timleri bölgeye sevk edildi. Kapalı olan yol nedeniyle ÇEDAŞ'ın bünyesinde bulunan paletli kar aracıyla arıza bölgesine ulaşan enerji timleri tüm iş güvenliği önlemlerini aldıktan sonra arızanın meydana geldiği 25 metre yükseklikteki Enerji Nakil Hattı'na çıkarak hatta oluşan buzları kırıyor. Hattın üzerindeki buzları kırarak temizleyen ekipler arızalara anında müdahale ederek kırsal alanda yaşayan insanların enerjisiz kalmamasını sağlıyor.

banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tüketici
Tüketici - 2 yıl Önce

çedaş çalışanlarına teşekkürler maşAllahları var adamlar gece gündüz yaz kış demeyip çalışıyolar elektriksiz bırakmıyolar hizmetleri için teşekkürler tek sıkıntımız çalışanları aşan, yöneticilerin fazladan aldıkları kayıp kaçak yok okuma bedeli bu gibi ücretler

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0